gallery/слоган eng
gallery/logo rifma films — белый

(050) 515 59 20

(096) 744 00 87

БЛОГ

Дуже хочете, у нас зніматись? Ми згодні... але ви маєте знати дещо про нас...

 Для цього ми завели блог. Це відмінний спосіб наперед дати відповіді на деяки ваші питання і пояснити багато нюансів роботи фотографа. 

   Так, це запитують. Ми вже торкались цієї теми в розділі "ціни".. і ... залюбки уточнемо.

   Дешево. Так? А ви не думали що це дешево не для всіх? І не скрізь! Для декого в Чернівцях буде дешево, а для області - дорого. Ми працюємо в декількох областях і наприклад в Тернополі рівень цін на все нижчий... а ми хочемо знімати в Тернополі! І взагалі, вам дешево? - Лодивіться "портфоліо", подзвоніть, зустріньтесь, почитайте договір і замовляйте! Будьмо відверті: ви ж все одно шукали якісно і недорого. Не всі, але більшість так шукає. А якщо для вас важливо, щоб фотограф коштував 700, а не 350, то будь ласка, адже статус - свята справа )) Тим більше, що дійсно можна знайти фотографа який так і коштує 700. Можливо знайдете на mywed.com

   З відеозйомкою складніше. Спробуйте на weva.pro Тут є дійсно дорогі у виробництві відео. Але не забудьте, що ви замовляєте 2-ох годинний весільний фільм, а не кліп. Це дещо інший жанр та інші навики. Більшість відеографів просто копіює стиль монтажу і ракурси у відомих і створють яскраві кліпи, але тримати атмосферу цілий фільм, щоб передивляючись його не хотілось "перемотати плівку" наперед... Це скопіювати неможливо. Тому ціна на відеозйомку весілля вище 500 у.о. рідко виправдана.

   Зауважте що у неї включена ціна оренди офісу і часто зарплатня монтажера. А ми так би мовити "маленька сімейна пекарня" і ці платежі у нас відсутні... Окрім податків ))

   Ми не хочемо зростати у компанію чи велику студію, адже це погано впливає на ремесло і душевність. А це важливо для нас!

ЧОМУ ТАК ДЕШЕВО?
ЧОМУ ТАК ДОРОГО?

Очікуйте найближчим часом...

Ну, че, ребзя!? Пришла пора дерзить... Лаадно - мы всё понимаем) Просто накипело чуток и таким жирным кусочком нельзя не поделиться ) Фотографы меня поймут, а остальные постараются)

Опубликовано Сергей Митников Четверг, 30 мая 2019 г.