gallery/слоган eng

 

gallery/rifma films — белый без слогана
gallery/черный прямоугол

(050) 515 59 20

Блог

gallery/strelka

(096) 744 00 87

   Чи можна дешевше? 

 

   Наша відповідь - так, можна... Але, не у нас. Є багато фотографів і відеографів чиї послуги коштують значно дешевше. Зокрема знайти їх можна на OLX. Подивіться їх роботи і поспілкуйтесь. Якщо сподобається - замовляйте. Тут доречно буде побажати вдачі. Вона знадобиться. Тому, що вам потрібно буде знайти продукт який досить якісний, а ціна низька. Так завжди буває, коли шукаєш дешевше. Окрім якості, порівняйте кількість послуг і опцій. Наприклад, тривалість зйомочного дня, наявність офісу, транспорту, офіційного договору, власного сайту з вичерпною інформацією про свою роботу тощо. Пропозиції по типу "фото, відеозйомка - дзвоніть, домовимось" говорять про безвідповідальність і явно щось приховують. Чим солідніший бізнес, тим більше і охоче він про себе розповідає у мережі. Просто тому, що йому є що запропонувати і є досвід.

   Отже, кожен кадр має свою ціну виробництва і дешевшим він бути не може. За ним стоїть праця, обладнання, реклама, створення бренду і певні здібності фотографа. Все це коштує немалих грошей. Тепер по порядку. Ціна години, за яку робиться манікюр, складає 200-350 грн, година репетитора 200грн, автомеханіка 200-300грн. Вартість години зйомки фото або відео включає у себе багато годин обробки і монтажу. Обладнання, ціною в автівку, складається з двох комплектів - зйомочного і монтажного, окремого для фото і окремого для відео. Власне, ще і сама автівка потрібна. Фотограф, який проситься в кортеж або у ваше авто - це не солідно. Такі послуги мають надаватися з "доставкою". І все це обладнання постійно потребує амортизації і заміни. Далі реклама і створення бренду, що включає в себе повний набір засобів для присутності у мережі і не тільки у ній. Це просто дуже і дуже дорого. І, нарешті, про здібності. Це робота творча, а творчість завжди оплачувалась дорожче рутинної роботи. 184 селфі є у кожного, а достойний фотопортрет у одиниць. Тому ви, маючи камеру у телефоні, все ж таки шукаєте професійні послуги.

  Пару фоток на наступний день. 

 

В еру цифрового фото і відео це здається таким простим. Це в принципі і не є складно. .. Але уявіть собі, що після свята до фотографів підходять з цим питанням молодята, хтось з гостей, ведучі, декоратори, кондитер, організатор фуршету, водій кортежу, дівчата з шоу-балету чи будь який інший запрошений артист, барменшоу i музиканти. Не стомились рахувати?)) І їм всім дуже треба, хоча б пару штук і можна навіть без обробки. Ось воно, без обробки. Візьму на себе сміливість й гріх нагадати, що це професійне цифрове фото. А воно дуже у виключних випадках може бути без обробки. Тiльки майстра, або у необачного спеціаліста. Але, якщо це майстер, то він має свій стиль кольору і світла, так що все одно фото буде оброблятись. Тому, всi фото треба переписати на комп'ютер, передивитись, вибрати підходящі, обробити їх, вивести з програми і вислати по черзі всім бажаючим. Клас)). Здавалось би, "хоч молодятам можна пару фоток скинути, нє?" ДОРОГІ наші молодята, до ваших фото ми ставимось з особливою ретельністю і любовію. Це ваші спогади і наше обличчя. Тут відбір і обробка особливо відповідальні.

    Це творча робота і потрібен певний стан сприйняття. Фотосесію треба декілька разів передивитись і визначитись з обробкою, щоб вся вона була в одному стилі і методі обробки. Тому, обробивши фото одразу після зйомки, не вдасться зробити його таким як треба і таким, яким вони би були пізніше у свій урочний час.

    У фотошопi все поправлять. 

 

 Ми багато цікавого можемо зробити у фоторедакторі і у відеомонтажній програмі. Але, іноді нас просять таке зробити, що спочатку стає дуже дивно, а потім приємно. Приємно від того, що ви думаєте, що ми це вміємо. При всіх сучасних технологіях фотографія має залишатися фотографією, а не спецефектами. Це живий і природній жанр мистецтва. І задача фотографiв передавати життя, а не перемальовувати його на свій лад. Інша справа, що фотограф має в цьому житті віднайти щось прекрасне для фотографування. А може і щось жахливе... лиш би воно було подано виразно і вражаюче. Отже, камера - це пристрій для фотофіксації і не більше. А фотограф це художник, який зображає життя. Під певними ракурсами і в найкращому світлі звичайно, але життя.
   Тому, камера не зробить вам дизайнерський ремонт у помешканні, не замінить правильного харчування, гарного настрою і півроку фітнесу, щоб усе виглядало вишукано, стильно і гламурно. Це ваша задача. Камера має лише одну дивовижну здатність - вона з абсолютною точністю показує є кохання в очах чи його немає.

     Весь вiдзнятий матерiал.

 

    Деякі клієнти запитують, чи можна їм віддати всі відзняті фотографії і всі відео файли. В інтернеті на форумах навіть поширений довід, що увесь знятий матеріал належить клієнту, оскільки клієнт за все це заплатив. Наш довід протилежного заключається у тому, що клієнт платить за готову роботу, тобто за вихідний затребуваний продукт. Таким продуктом, наприклад, 16-ти годинної відеозйомки є фільм тривалістю дві години. За нього клієнт і заплатив. І в цей фільм входить все, що варте хоч якоїсь уваги. Так само і фотозйомка, результатом якої, є, наприклад, 1000 фотографій. Їх отримує клієнт, а решта 2000 являються технічним і художнім браком, який видаляється. І повірте, якщо фотографія хоч якусь цінність представляє, клієнт її отримає, оскільки ми прагнемо віддавати найбільшу кількість фото - це солідніше виглядає у очах замовника.

   А, якщо ви десь бачите, що вам пропонують віддати весь матеріал, біжить звідти не озираючись. Справа в тому, що дійсно художня відеозйомка створює багато невдалих кадрів. Така вже специфіка цієї роботи. Іноді на постановних зйомках можна цілий день знімати заради лише одного кадру і це нормальна практика. А там все підготовлено заздалегідь. Що ж казати про весілля, де всі спішать і нервують. Тут помилок не уникнути. А як ми знаємо, не помиляється той, хто нічого не робить. Або просто халтурить. І тому вам пропонує весь відзнятий матеріал.
   P. S. Будь-який поважаючий себе художник не показує широкому загалу незакінчену роботу. А весь відзнятий матеріал і є незакінчена робота. Це глина, яка залишається після створення скульптури. Ви ж не будете вимагати її у скульптора.

   Чому так дешево?

 

  Так, це запитують. А ви не думали що це дешево не для всіх? І не скрізь! Якщо це Чернівці - буде дешево, а для області така відеозйомка весілля - дорого. Ми працюємо в декількох областях і наприклад в Тернополі рівень цін на все нижчий... а ми хочемо знімати в Тернополі! І взагалі, вам дешево? - Подивіться "портфоліо", подзвоніть, зустріньтесь, почитайте договір і замовляйте! Будьмо відверті: ви ж все одно шукали якісно і недорого. Не всі, але більшість так шукає. А якщо для вас важливо, щоб фото або відео коштувли 700, а не 350, то будь ласка, адже статус - свята справа )) Тим більше, що дійсно можна зустрітись з фотографами із рівнем фотографій на 700. Можливо знайдете на mywed.com

   Власне, відеозйомка виглядає складніше. Спробуйте на weva.pro Тут є дійсно дорогі у виробництві відео. Але не забудьте, що ви замовляєте 2-ох годинний весільний фільм, а не кліп. Це дещо інший жанр та інші навики. Більшість відеографів просто копіює стиль монтажу і ракурси у відомих і створють яскраві кліпи, але тримати атмосферу цілий фільм, щоб передивляючись його не хотілось "перемотати плівку" наперед... Це скопіювати неможливо. Тому, ціна  відеографа на весілля вище 500 у.о. рідко буває виправданою.

   Зауважте, що у неї включена ціна оренди офісу і часто зарплатня монтажера. А ми, так би мовити, "маленька сімейна пекарня" і ці платежі у нас відсутні... Окрім податків ))

   Ми не хочемо зростати у компанію чи велику студію, адже це погано впливає на ремесло і душевність. А це важливо для нас!